تجهیزات مقاومت مصالح

 الک آزمایشگاهی ( Stainlss steel sieves )

الک آزمایشگاهی تمام استیل با فریم 8 ، 12 و 18 اینچ قابل ساخت میباشد .

Standards : ASTM E11

 اون ( Oven)

گرمخانه یا اون با ظرفیتهای 50 ،100 ،200 و 500 با توجه به سفارش متغیر میباشد که جنس بدنه داخلی اون آلومینیوم و استیل میباشد . اون مجهز به سیستم سیرکولاسیون ، ترموستات جهت جلوگیری از اضافه دما می باشند .

 آزمایش ارشمیدس ( Density test )

جهت تعیین وزن مخصوص مصالح سنگی و نمونه های بتن آماده از روش آزمایش ارشمیدس استفاده میگردد .  مجموعه آزمایش ارشمیدس شامل میز ، سطل آب ، سبد و ترازو میباشد که هر کدام جداگانه سفارش داده میشود . سبدهای دانسیته آزمایش ارشمیدس در دو سایز 20*10 و 20*20 ارائه میگردد .

 

دستگاه تست کشش آرماتور

دستگاه تست کشش آرماتوردارای ظرفیت های مختلف از 100kg تا 100تن می باشد, دستگاه تست کشش آرماتور بصورت  دو مدل هیدرولیکی و سروالکتریال می باشد

 

دستگاه لس آنجلس ( Los Angles abration machine)

دستگاه لس آنجلسمجهز به پیش شماره انداز دیجیتال ، قابلیت کنترل دور درام میباشد . به  همراه دستگاه لس آنجلس 12 عدد گلوله فولادی و یک سینی نیز ارائه میگردد . قدرت موتور دستگاه لس آنجلس1hp و تک فاز میباشد . در صورت نیاز به محفظه صداگیر جداگانه سفارش گرفته میشود .

Standard : ASTM C131

AASHTO T 96

EN 1097/2

  دستگاه مقاومت فشاری و خمشی بار نقطه ای سنگ

دستگاه مقاومت فشاری و خمشی بار نقطه ای سنگ به صورت پرتابل طراحی شده تا در صحرا به راحتی قابل حمل باشد و دارای یک جک بارگذاری جهت اعمال بار بوده ، دارای فکهای قابل تعویض جهت تعیین مقاومت فشاری و خمشی نمونه های کوچک و بزرگ . زاویه مخروطی دستگاه مقاومت فشاری و خمشی بار نقطه ای سنگ 60 درجه و شعاع انحنای آن 5 میلیمتر می باشد . جهت ساخت فکهای آن از فولاد ضد زنگ و سخت شده استفاده گردیده است . در طراحی جدید این دستگاه کمک شده تا علاوه بر تعیین مقاومت فشاری به صورت نقطه ای بتوان مقاومت خمشی سنگ را نیز اندازه گیری نمود . نمایشگر دستگاه دیجیتال و قابل اتصال به کامپیوتر می باشد .

تجهیزات عمومی مقاومت مصالح

 • · جعبه وزنه استاندارد
 • · گوه (سطح شیب دار مدرج)
 • · مقسم ( Sample spitter )
 • · دستگاه مقسم با سه عدد سبد ارائه میگردد که این سبد ها  در دستگاه مقسم جهت جمع آوری کردن مصالح میباشند .

Standard : ASTM C316

AASHTO T27 T84

BS 812

 • · دستگاه تعیین مقاومت مصالح در برابر ضربه

جهت تعیین درصد خرد شدگی مصالح سنگی از دستگاه تعیین مقاومت مصالح در برابر ضربه استفاده می شود . دستگاه تعیین مقاومت مصالح در برابر ضربه مقاومت مصالح را در برابر ضربه نشان میدهد . دستگاه تعیین مقاومت مصالح در برابر ضربه مجهز به یک شمارنده مکانیکی جهت ثبت تعداد ضربه ها میباشد .

 

 • · پمپ خلاء آزمایشگاهی
 • · دماسنج ( Thermometers )

دماسنج یا ترمومترهای دیجیتالی و آنالوگ با محدوده دمایی c050- الی c0 300+موجود میباشد و دماسنج یا ترمومترهای دیجیتالی و آنالوگ جهت دمای بتن ، آسفالت ، سیمان ، خاک ، محیط و ... بکار می رود .

 • · ظروف توده حجمی

ظروف توده حجمی با حجم های متفاوت از 3 تا 30 لیتر قابل ساخت می باشند که ظروف توده حجمی جهت اندازه گیری دانسیته ظاهری مصالح سنگ دانه و بتن قابل استفاده هستند .

 • · بطری آزمایشگاهی ( Bottel )

بطری آزمایشگاهی از 50cc تا 1000ccدر آزمایشگاه قابل استفاده میباشند.

 • · سینی ( tray)

سینی به صورت گرد و چهار گوش با جنس استیل و گالوانیزه ارائه می گردد و سینی جهت خشک نمودن ، نگهداری و مخلوط نمودن نمونه های بتن و ملات سیمان قابل استفاده میباشد  و سینی در سایزهای مختلف موجود است .

 • · سرتاس – بیلچه

دستگاه سرتاس – بیلچه جهت برداشتن نمونه از قاشق نمونه برداری استفاده می شود.

 • · سبد ساندس ( مکعبی سنگ دانه و مخروطی ریز دانه )

دوربین تصویربرداري حرارتی ، گرمانگار و ترموویژن FLIR

فروش دوربین های ترموویژن

دوربین های مادون قرمز

ضخامت سنج

فروش ویژه ضخامت سنج ها 

فروش محصولات Elcometer

 

شرکت ژینا کالا پارسیان

فروش محصولات Defelsko

تماس با ما

تهران -میدان رسالت -خیابان فرجام شرقی- نبش میدان 39 ساختمان آرین پلاک 840/5 واحد6

 021-77130687-8

              021-77228679

      

 

JoomShaper