ترمومتر لیزری FLUKE


admin اردیبهشت ۸, ۱۳۹۴ دقیقه مطالعه
iOS 14

ترمومتر لیزری FLUKE

Infrared Thermometer

دستگاه ترمومتر لیزری FLUKE

فروش انواع ترمومتر های اورجینال برند فلوک امریکا در شرکت پترو پژوهش خاورمیانه(سهامی خاص)

 

ترمومتر لیزری فلوک مدل ۵۹max

ترمومتر لیزری Fluke 59MAX محصول کمپانی فلوک آمریکا دماسنج غیرتماسی و لیزری منحصر به فرد از خانواده ترمومتر های لیزری ۵۹MAX می باشد که با دقت فوق العاده خود یکی از بی نظیر ترین محصولات این برند است . این محصول دارای رنج اندازه گیری -۳۰ تا ۳۵۰ درجه سانتی می باشد.

دماسنج لیزری فلوک مدل ۶۲max plus

فلوک ۶۲ مکس پلاس دستگاهی برای اندازه گیری میزان دما به صورت غیر تماسی است که مجهز به نشانگر لیزر می باشد . سرعت اندازه گیری توسط دماسنج لیزری بسیار سریع و دقیق است .رنج اندازه گیری دما از ۳۰- الی ۶۵۰ درجه سانتی گراد و دارای دو نشانگر لیزر می باشد .

 

ترمومتر لیزری فلوک مدل ۵۹max

ترمومتر لیزری Fluke 59MAX محصول کمپانی فلوک آمریکا دماسنج غیرتماسی و لیزری منحصر به فرد از خانواده ترمومتر های لیزری ۵۹MAX می باشد که با دقت فوق العاده خود یکی از بی نظیر ترین محصولات این برند است . این محصول دارای رنج اندازه گیری -۳۰ تا ۳۵۰ درجه سانتی می باشد

ترمومتر لیزری فلوک مدل ۶۲MAX

ترمومتر لیزری فلوک مدل ۶۲Max همه آن چیزی است که کارشناسان برای اندازه گیری دما در ترانسفورماتور، موتور، پمپ، پنل، کمپرسور، خطوط بخار، سوپاپ ها، و منافذی با دسترسی های سخت بدان نیاز دارند. این ترمومتر بسیار دقیق، دارای استاندارد IP54  مقاومت در برابر رطوبت و گرد و غبار است. لازم به ذکر است کمپانی فلوک همانند خیلی ازبرندهای آمریکایی دیگر همانند اپل ، محصولات خود را در کشور های گوناگون اعم از آمریکا ، هلند ، تایلند ،چین ، …. تولید می کند ولی تمام محصولات تحت لیسانس و برندینگ کشور آمریکا می باشند.ضمنا تمام سری های ترمومتر لیزری فلوک ساخت کشور چین و تحت لیسانس و برندینگ کشور آمریکا می باشد.

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*