رطوبت سنج Humidity Meter


admin اردیبهشت ۸, ۱۳۹۴ دقیقه مطالعه
iOS 14

رطوبت سنج Humidity Meter

رطوبت سنج چوب, رطوبت سنج مواد

رطوبت سنج چوب و کاغذ با پراب جدا مدلST-129

ST-129 Moisture Meter

رطوبت سنج Humidity Meter

رطوبت سنج چوب و رطوبت سنج کاغذ با پراب جدا مدل st-129 ساخت شرکت استاندارد برای اندازه گیری رطوبت در چوب و الوار، اندازه گیری رطوبت مقوا و کاغذ و اندازه گیری رطوبت مواد سخت  مانند گچ، بتن و ملات طراحی شده است. رطوبت سنج مدل ST-129B دارای پراب های جدا حرفه ای متنوع می باشد.
رطوبت سنج چوب و کاغذ ST-129 دارای نمایشگر بزرگ LCD می باشد و دارای تصحیح دمایی اتوماتیک (ATC)، در زمانی که از پراب در اندازه گیری دما استفاده می شود، می باشد.
اندازه گیری در این رطوبت سنج با استفاده از پراب رطوبت یا الکترود چکشی انجام می شود.

محصول مشابه :

  • رطوبت سنج جامدات(نم سنج) مدل HM 100 ساخت KIMO فرانسه

HM 100 Pin moisture meter

رطوبت سنج جامدات(نم سنج) مدل  HM 100 ساخت KIMO فرانسه قابلیت نمایش مینیمم وماکزیمم را برای هر ماده دارا میباشد. نمایش درصد رطوبت برای ۴ نوع ماده مختلف(چوب جنگلی(۸ تا ۷۸٫۵ درصد)،چوب نرم(۱۰ تا ۹۳٫۷ درصد)،بتن و گچ(۱ تا ۲٫۵ درصد) و آجر(۰ تا ۲۲٫۹ درصد)، داشتن کلاه محافظ وتست اتوماتیک و داشتن نمایشگر LCD ازقابلیت های نم سنج  مدل  HM 100 میباشد.دقت اندازه گیری این دستگاه ۱% می باشد.

  • رطوبت سنج مصالح ساختمانی ، جامدات مدل st-128 ساخت شرکت استاندارد

ST-128 Pinless Moisture Meter

رطوبت سنج مصالح ساختمانی ، جامدات مدل st-128 ساخت شرکت استاندارد به سرعت میزان رطوبت موجود در مواد را نشان می دهد و قابلیت نفوذ تا عمق ۲۰ الی ۴۰ میلیمتری مواد را دارد.
رطوبت سنج مصالح ST-128 دارای نشانگر ضعیف بودن باتری است و قابلیت نگهداری بیشترین و کمترین مقادیر و نگهداری داده ها را داد، بصورت اتوماتیک خاموش می شود و دارای نمایشگر LCD با نور پس زمینه سفید می باشد.

  • رطوبت سنج خاک و جامدات Lutron مدل PMS-714

SOIL MOISTURE METER Model PMS-714

رطوبت سنج خاک و جامدات Lutron مدلPMS-714برای اندازه گیری رطوبت خاک یا هر ماده مشابه آن طراحی شده است. این نوع رطوبت سنج لوترون قابلیت اندازه گیری نم خاک از ۰ درصد تا ۵۰ درصدبادقت ۰٫۱ درصد را دارا است از ویژگی های این دستگاه می توان به کاربری آسان ، مصرف کم نمایشگر اشاره کرد.
ریز پردازنده به کار رفته در رطوبت سنج خاک و جامدات PMS-714عملکرد عالی و دقت بالایی به آن داده است .

  • رطوبت سنج (نم سنج) جامدات Lutron مدل MS-7003

رطوبت سنج چوب, رطوبت سنج مواد

MOISTURE METER Model MS-7003

رطوبت سنج (نم سنج) Lutron مدل MS-7003 به منظور اندازه گیری رطوبت جامداتی چون چوب، بتن و سایر جامدان غیر چوبی طراحی شده است.
این نم سنج قابلیت اندازه گیری رطوبت چوب از رنج ۶درصد تا ۴۰ درصد واندازه گیری رطوبت بتون وسایر مواد جامد از صفر تا ۱۰۰ درصد را دارا می باشد.
رطوبت سنج (نم سنج) MS-7003 دارای ستون LED با رنگ قرمز و نمایشگر LCD برای نمایش میزان رطوبت می باشد. ریز پردازنده به کار رفته در این رطوبت سنج عملکرد عالی و دقت بالایی به آن داده است و همچمین مقادیر کمینه و بیشینه اندازه گیری شده قابل نمایش است.

۲۳ کالا

۲۳ کالا

شرکت پترو پژوهش خاورمیانه(سهامی خاص)

فروش تجهیزات بازرسی فنی

۰۲۱-۷۷۱۳۰۶۸۷-۸

۰۲۱-۷۷۲۲۸۶۷۹

لطفا از وب سایت ما بازدید نمائید

WWW.PPKGROUP.IR

رطوبت سنج چوب, رطوبت سنج مواد-رطوبت سنج چوب و کاغذ با پراب جدا -رطوبت سنج چوب و رطوبت سنج کاغذ-رطوبت سنج جامدات-رطوبت سنج مصالح ساختمانی-رطوبت سنج خاک و جامدات-رطوبت سنج لوترون-اندازه گیری رطوبت خاک-رطوبت جامداتی چون چوب، بتن

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*