ضخامت سنج رنگ EC777e


admin دی ۲۳, ۱۳۹۹ دقیقه مطالعه
iOS 14

ضخامت سنج رنگ EC777e

دستگاه ضخامت سنج رنگ EC777e یک دستگاه جدید به امکانات جدید است ، این دستگاه ضخامت سنج رنگ دارای نرم افزار و بلوتوث است و میتوانید اطلاعات را برروی گوشی همراه خود ملاحظه نمائید .دستگاه ضخامت سنج رنگ EC777e ورژن جدید EC770 میباشد و دقت اندازه گیری -+۲ درصد دارد و رنج اندازه گیری آن ۲۰۰۰ میکرون میباشد .دستگاه ضخامت سنج پوشش EC777  دارای صفحه نمایش رنگی و بزرگی است که نمایش آماری دارد و شما را برای کارشناسی رنگ کمک میکند .

ضخامت سنج رنگ چیست؟

متاسفانه هیچ عدد ثابت و مطلقی برای ضخامت رنگ خودرو وجود ندارد. کارخانه های تولیدکننده خودرو، ماشین هایی با ضخامت مختلف را تولید می کنند. برخی از خودرو ها فقط ضخامت رنگ ۷۵ میکرون (۳ میل) را بر روی سقف دارند، برخی دیگر از خودروها دارای ضخامت ۴۳۰ میکرون بر روی کاپوت خود می باشند.برخی از خودروها در کارخانه دوباره رنگ آمیزی می شوند زیرا مشخص می شود که رنگ خودرو در حین تولید دارای نقص و عیب های ساختاری می باشد. به طور معمول خودروی فابریک خروجی از کارخانه دارای ضخامت رنگ بین ۱۰۰ تا ۱۸۰ میکرون می باشد.

ثبات، اعداد ضخامت رنگ اندازه گیری شده مهم است. اندازه گیری های انجام شده در یک پانل باید فقط تغییرات کوچکی را در ضخامت نشان دهند. نواحی از خودرو که در ان ها کاهش ضخامت رنگ دیده می شود، قطعات تعویضی می باشد.

Model:Ec-777E
Probe Type :Internal Probe
Measuring Principle:Fe: Magnetic Induction; Nfe: Eddy Currents
Measuring Range:۰~۲۰۰۰um
Accuracy:+/-(۲%+۱um)
Resolution: ۰٫۱um(0~100um); 1um(>100um)

 

 

 

 

 

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*