ضخامت سنج رنگ و پوشش WT2110B


admin بهمن ۹, ۱۳۹۹ دقیقه مطالعه
iOS 14

ضخامت سنج رنگ و پوشش WT2110B

این ضخامت سنج رنگ و پوشش WT2110B یک ضخامت سنج رنگ با سیستم بلوتوث است و ضخامت پوشش را تا ۱۵۰۰ میکرون روی کلیه سطوح آهن و غیر آهن نمایش میدهد .

ضخامت سنج رتگ WT2110B ورژن جدید مدل قبلی است و تکمیل شده است . دستگاه ضخامت سنج رنگ WT2110B یکی از جدیدترین ضخامت سنج های ساخته شده با صفحه کاملا رنگی است که به صورت شارژی عمل میکند این دستگاه پوشش را روی کلیه سطوح فلزی نمایش میدهد . این دستگاه ضخامت سنج رنگ جدید دارای نرم افزار حرفه ای و دارای بلوتوث میباشد .

یکی از کاربرد های این ضخامت سنج استفاده این دستگاه در کارشناسی رنگ خودرو میباشد .این دستگاه یکی از با کیفیت ترین محصولات شرکت پترو پژوهش خاورمیانه میباشد روش تست رنگ شدگی بدنه خودرو با دستگاه دیجیتال تستر رنگ WT2110B ‏:‏ این روش مطمئن ترین روش تست رنگ خوردگی بدنه اتومبیل است و وقتی استفاده می شود که همه روش های قبلی نتوانند وجود رنگ خوردگی روی بدنه ماشین را اثبات کنند‏.‏

با این دستگاه ضخامت رنگ در نقاط مختلف ماشین اندازه گیری می شود و از طریق اختلاف ضخامت رنگ در نقاط مختلف و متقارن ماشین به رنگ خوردگی خودرو پی خواهیم برد‏.‏اگر اختلاف ضخامت رنگ در قسمتی از بدنه ۵۰ میکرون به بالا نسبت به نقاط دیگر بود نشان می دهد که آن قسمت ماشین رنگ خوردگی دارد‏.‏ضخامت سنج رنگ دوکاره آهنی و غیرآهنی مدل WT2110B ، به لحاظ بازه اندازه گیری وسیع آن که تا ۱۵۰۰ میکرون است و سبکی و راحتی استفاده ، هم در تشخیص رنگ شدگی بدنه خودرو و هم در ضخامت سنجی رنگ و پوشش به صورت صنعتی کاربری گسترده دارد‏.

نرم افزار رنگ wt2110b

نرم افزار رنگ wt2110b

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*