ترمومتر لیزری فلوک مدل ۵۹max


admin اردیبهشت ۷, ۱۴۰۰ دقیقه مطالعه
iOS 14

ترمومتر لیزری فلوک مدل ۵۹max

ترمومتر لیزری Fluke 59MAX محصول کمپانی فلوک آمریکا دماسنج غیرتماسی و لیزری منحصر به فرد از خانواده ترمومتر های لیزری ۵۹MAX می باشد که با دقت فوق العاده خود یکی از بی نظیر ترین محصولات این برند است . این محصول دارای رنج اندازه گیری -۳۰ تا ۳۵۰ درجه سانتی می باشد.

fluke 59max

fluke 59max

مشخصات فنی و قیمت خرید ترمومتر لیزری فلوک آمریکا مدل Fluke 59MAX

ترمومتر مادون قرمز و لیزری Fluke 59MAX محصول کمپانی فلوک آمریکا ترمومتر غیرتماسی و لیزری منحصر به فرد از خانواده ترمومتر های لیزری ۵۹MAX می باشد که با  دقت فوق العاده و قیمت مناسب و ارزان خود یکی از بی نظیر ترین محصولات این برند است این محصول  با رنج اندازه گیری منهای ۳۰ تا ۳۵۰ درجه سانتی گراد مناسب برای اندازه گیری درجه حرارت ترانسفورماتورها، پمپ ها، کانال ها، خطوط بخار، کمپرسورها، کوره ها و غیره می باشد. نسبت فاصله به نقطه اندازه گیری در ترمومتر لیزری۵۹MAX  یک به هشت می باشد.

ترمومتر لیزری فلوک مدل ۵۹MAX پلاس با طراحی خاص خود در مقابل گرد و غبار و آب مقاوم است و دارای درجه IP40 می باشد. ترمومتر لیزری فلوک ۵۹MAX همراه با دیگر تجهیزات ساخته شده تحت برند کمپانی آمریکایی FLUKE  همراه با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش درشرکت پترو پژوهش خاورمیانه به عنوان نمایندگی فلوک عرضه می شود.

 ویژگی های ترمومتر لیزری فلوک آمریکا مدلFluke 59MAX

  • دارای آلارم محدوده بالا و پایین دما و تجاوز از محدوده اندازه گیری
  • دارای صفحه نمایش بزرگ مجهز به نور پس زمینه
  • دارای مد های اندازه گیری Min / Max / Avg / Dif
  • مقاوم در برابر سقوط  تا ارتفاع یک متر
برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*