اسکنر دیوار یونی-تی مدل UT387D

اسکنر دیوار یونی-تی مدل UT387D

  اسکنر دیوار یونیتی مدل UT387D ساخت UNIT به منظور تشخیص و شناسایی سیم ها و اتصالات الکتریکی، اشیاء فلزی و تیر ها وو ستون های چوبی، با دقت بالا طراحی و تولید شده است. این اسکنر دیوار جدید و تقویت شده در بازسازی بنا های قدیمی، نصب لوازم منزل، نصب و بازسازی کف ساختمان ها، نصب و اتصال لوله و ساخت و ساز ساختمان کاربرد دارد. این دستگاه می تواند لوله های آهنی را تا عمق 100 میلی متر، لوله های برنجی را تا عمق 80 میلی متر، تیر ها و ستون های چوبی را تا عمق 38 میلی متر و سیم ها و اتصالات الکتریکی AC را تا عمق 50 میلی متر با دقت +/- 15mm تشخیص داده و شناسایی کند. این دستگاه توسط شرکت پترو پژوهش خاورمیانه وارد گردیده است . از دیگر ویژگی های اسکنر دیوار یونیتی UNIT UT387D ی توان به مجهز بودن به سنسور القائی الکترو مغناطیسی، هشدار صوتی و صفحه نمایش LCD مجهز به نور پس زمینه اشاره کرد.

اسکنر دیوار یونیتی مدل UT387D ا uni-t UT387D Wall Scanners

این اسکنر دیوار جدید و تقویت شده در بازسازی بنا های قدیمی، نصب لوازم منزل، نصب و بازسازی کف ساختمان ها، نصب و اتصال لوله و ساخت و ساز  ساختمان کاربرد دارد. این دستگاه می تواند لوله های آهنی را تا عمق 100 میلی متر، لوله های برنجی را تا عمق 80 میلی متر، تیر ها و ستون های چوبی را تا عمق 38 میلی متر و سیم ها و اتصالات الکتریکی AC را تا عمق 50 میلی متر با دقت +/- 15mm تشخیص داده و شناسایی کند. از دیگر ویژگی های اسکنر دیوار یونیتی UNIT UT387D می توان به مجهز بودن به سنسور القائی الکترو مغناطیسی، هشدار صوتی و صفحه نمایش LCD مجهز به نور پس زمینه اشاره کرد.

UT387D

UT387C/UT387D Wall Scanners

UT387C/UT387D wall scanners enable you to detect electric wire, metal object, wooden beams accurately. The new and improved wall scanners are great tools for interior finish, renovation, furniture installation, flooring, pipe installation, and building construction.

 

نوشته قبلی

سختی سنج فلزات یونی-تی مدل UT347A

نوشته بعدی

ضخامت سنج آلتراسونیک یونی-تی مدل UT345A

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.